Cavit Çağ Kimdir?

Cavit Çağ
Cavit Çağ

1959′da Kıbrıs’ta dogup şu anda İngiltere’de yaşayan Cavit Çağ İngilterede ve yılın bir bölümünüde’de Kıbrıstaki  danışanlarına  bireysel Terapi ve Seminerler düzenliyor. 13 yıldan bu yana devam eden ve yaşadıkça devam edecek olan ‘Hayat Üniversiteside-  Beden,  Zihin,  Ruh sağlığı ve Bütünlüğü‘ başlığı altında aldığı eğitimler;  Pek çok  iyileştirme kişisel gelişim ve ruhsal farkındalık çalışmasının yanısıra, Tibetyan Reiki, Acupressure Teknikleri,  Nefes,  Reiki,  Renk  Terapisi, Quantum Touch, Shambala, Karuna ki,  Ho’opoonopono Teknigi,  Kristal Pyramid Enerjisi,  Etheric Crystaller,  EFT (Duygusal Özgürleştirme Teknikleri) , NLP  Life  Coaching, The Reconnection, ve Bilincaltının  gücü konularından olmuştur.

On yıldır beden-zihin- ruh gelişimi ve farkındalığı konularında araştırmacı kimliğiyle çalışmalarına devam ederek araştırmalar yapmakta, 2000‘den bu yana kişisel gelişim ve farkındalık konularında birçok değişik başlık altında Bireysel Terapi ve eğitimler vermektedir.  Bireysel danışmanlık çalışmalarıyla  ‘farkındalık’  konularına ilgi duyanlarla buluşmaktadır.   Cavit Çağ ’ın, planladığı bu eğitimlerle bilinçaltında yaptırdığı farkındalık ve iyileştirme çalışmaları,  Fiziksel iyileşme ve bilinç düzeyinde değişim ve dönüşüm sağlayarak kişilerin hayatlarında köklü şekilde olumlu sonuçlar yaratmaktadır.

Araştırmacı kimliğinden kaynakanan ve 2007 y
ılında Terapileri sırasında elleriden akan enerjinin uyumlanmış olduğu enerjilerden farklı bir enerji oduğunun farkına vardıktan sonra Bu enerjiyi keşfetmeye ve terapilerinde test ederek geliştirmeye çalışıyor iki yıldan beri terapilerinde, çok kısa sürede Topyökün şifalar gerçekleşmekte, Mucizeler yaşanmaktadır. Bunun yanısıra bu enerjiyi kulandıkça Kulanım alanında büyük gelişmeler olarak her geçen gün katlanarak çoğalıyor .Şimdi, Adına Sonsuz Şifa dediği Bu enerjinin derin bağlantısının sağlanbileceği Sınırsız Barışın  Koşulsuz sevgiden geçtiğinin Farkındalığıyla danışanları ile paylaşmak üzere Sonsuz Şifa sitesini oluşturarak bu yeni enerjiyi yaygılaştırıp  büyütebilmek için  deneyimlerini bu siteden Dünyaya aktarmayı seçerek, yayıncılık sektöründeki yerini, okurları ve danışanları ile sıcak bir sevgi ve güvenbağı kurarak farklı bir çizgide sürdürmektedir.

Benzeri Konular:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

4 Comments »

 1. avatar Cagdas Sahbaz Says:

  iyi gunler, BRT de konuk oldugunuz programı izledim ve çok begendim. internet sitenizde cok bilgilendirici ve insanlara ısık tutuyor. Calısmalarınız icin cok tesekkür ederim. Daha saglıklı, daha mutlu, daha bilincli yarınlar dilerim.

 2. avatar feyza Says:

  Merhaba,

  Bende sizin internette videolarinizi izledim, herseyi cok güzel özetliyorsunuz. Hayata ve Yasama bakis aciniz gercekten insanin ufkunu genisletiyor. Kuantum Fiziginle yakindan ilgiledigim icin, bilgileriniz benim icin de cok degerli. Internet sitesi de süper, renkler ve grafikler.

  Sizde bir sorum var, depresyon haplarindan (antidepresan) kurtarabiliyormusunuz energy tekniginizlen, ve depresyon da bir energy bozuklugu mudur? Tamamen giderebilinir mi.

  Ayrica siz Ingilterede mi kaliyorsunuz cogu zaman, yoksa ülkenizde mi (Kibris, Türkiye)

  Calismalarinizin devami dilerim, ve energiniz hic bitmesin.

 3. avatar gülsen gürel Says:

  cavit bey en son 9.önerinizde güzelbirsoru soruyorsunuz hayatınızı tekrar yaşamak isteseydiniz,bir olayı yaşamama seçeneğiniz olsaydı bu ne olurdu çok güzel bir soru o zamanlar elimizden bir su gibi akıp gitti malesef dönüşü yok 31 yaşındaki kısmi beyin felçli çocuğum oğlum acaba sağlıklımı olurdu bu kadar sene hem o çocuğun sorunu ile mücadala et hem hayatın acımasızlığı ile mücedele et hemde hiç birşey yokmuş gibi ter şey tozpembe gibi yoluna devamet çokzor ama bizler inançlı insanlarız elbette allahıma şükrederek hemde çok şükür ve hamd ederek irademi kullanarak bu günlere geldim tıplamalar bu zorluklar karşısında çok hafif kalıyor ama yinede tatbik etmeye çalışıyorum inşallah allahın izniyle bu z<orlukları kolay geçirerek hayatımı devam ettireceğim ilgilerinize teşekkürler

 4. avatar mehmet Says:

  INTERENNET SAYFANIZ

RSS feed for comments on this post.

Leave a comment

 30 GÜNLÜK EFT KURSUNU BEDAVA ALMAK IÇIN TIKLA