ev » 01 - Sonsuz Şifa » Cavit Çağ Kimdir?

Cavit Çağ Kimdir?

Cavit Çağ
Cavit Çağ

1959’da Kıbrıs’ta dogup şu anda İngiltere’de yaşayan Cavit Çağ İngilterede ve yılın bir bölümünüde’de Kıbrıstaki  danışanlarına  bireysel Terapi ve Seminerler düzenliyor. 13 yıldan bu yana devam eden ve yaşadıkça devam edecek olan ‘Hayat Üniversiteside-  Beden,  Zihin,  Ruh sağlığı ve Bütünlüğü‘ başlığı altında aldığı eğitimler;  Pek çok  iyileştirme kişisel gelişim ve ruhsal farkındalık çalışmasının yanısıra, Tibetyan Reiki, Acupressure Teknikleri,  Nefes,  Reiki,  Renk  Terapisi, Quantum Touch, Shambala, Karuna ki,  Ho’opoonopono Teknigi,  Kristal Pyramid Enerjisi,  Etheric Crystaller,  EFT (Duygusal Özgürleştirme Teknikleri) , NLP  Life  Coaching, The Reconnection, ve Bilincaltının  gücü konularından olmuştur.

On yıldır beden-zihin- ruh gelişimi ve farkındalığı konularında araştırmacı kimliğiyle çalışmalarına devam ederek araştırmalar yapmakta, 2000‘den bu yana kişisel gelişim ve farkındalık konularında birçok değişik başlık altında Bireysel Terapi ve eğitimler vermektedir.  Bireysel danışmanlık çalışmalarıyla  ‘farkındalık’  konularına ilgi duyanlarla buluşmaktadır.   Cavit Çağ ’ın, planladığı bu eğitimlerle bilinçaltında yaptırdığı farkındalık ve iyileştirme çalışmaları,  Fiziksel iyileşme ve bilinç düzeyinde değişim ve dönüşüm sağlayarak kişilerin hayatlarında köklü şekilde olumlu sonuçlar yaratmaktadır.

Araştırmacı kimliğinden kaynakanan ve 2007 y
ılında Terapileri sırasında elleriden akan enerjinin uyumlanmış olduğu enerjilerden farklı bir enerji oduğunun farkına vardıktan sonra Bu enerjiyi keşfetmeye ve terapilerinde test ederek geliştirmeye çalışıyor iki yıldan beri terapilerinde, çok kısa sürede Topyökün şifalar gerçekleşmekte, Mucizeler yaşanmaktadır. Bunun yanısıra bu enerjiyi kulandıkça Kulanım alanında büyük gelişmeler olarak her geçen gün katlanarak çoğalıyor .Şimdi, Adına Sonsuz Şifa dediği Bu enerjinin derin bağlantısının sağlanbileceği Sınırsız Barışın  Koşulsuz sevgiden geçtiğinin Farkındalığıyla danışanları ile paylaşmak üzere Sonsuz Şifa sitesini oluşturarak bu yeni enerjiyi yaygılaştırıp  büyütebilmek için  deneyimlerini bu siteden Dünyaya aktarmayı seçerek, yayıncılık sektöründeki yerini, okurları ve danışanları ile sıcak bir sevgi ve güvenbağı kurarak farklı bir çizgide sürdürmektedir.

Benzeri Konular:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Cavit Çağ Kimdir? Reviewed by on . Cavit Çağ 1959'da Kıbrıs'ta dogup şu anda İngiltere'de yaşayan Cavit Çağ İngilterede ve yılın bir bölümünüde'de Kıbrıstaki  danışanlarına  bireysel Terapi ve Se Cavit Çağ 1959'da Kıbrıs'ta dogup şu anda İngiltere'de yaşayan Cavit Çağ İngilterede ve yılın bir bölümünüde'de Kıbrıstaki  danışanlarına  bireysel Terapi ve Se Rating:
scroll to top