MOR

MOR

Tepe Cakrasinin rengi olan Mor pozitif enerjiyi yukseltir, refah ve zenginlikle bagdasan mor rengi ayni zamanda bilinc durumunu arttirir ve kendine hakimiyeti saglar. Negatif duygular ve durumlar yasarken mor rengi tercih etmek gerekir. Asalet’i ve kendine guveni temsil eden Mor rengi yaraticilik ve hosgoruyu uyandirir, ozellikle meditasyon odalari icin uygun bir renktir. Bu rengin lavanta, leylak ve orkide tonlari yatak odalarinda kullanilabilinir, acik tonlari ile de hastahanelerin bekleme odalari dekore edilebilir.

Butun diger renklerden farklı olarak Mor, vucudun iskelet yapısını etkiler. Ayrıca ruhsal ve fiziksel acıdan, vucudu toksinlerden arındırıcı, antiseptik (mikrop kırıcı) bir ozellik tasır. Bu yonuyle de, fiziksel ve ruhsal dunyamızın enerjileri arasında saglıklı bir denge kurulmasını kolaylastırır. Mor renk enerjisi cesitli kanser turlerinin tedavisinde kullanılabilir. Ozellikle eklem iltahabı hastalıkları, maviye yakın mor renkli bir ısıga maruz kalınarak iyilestirilebilir. Ayrıca, bazı sindirim sistemi sorunlarının giderilmesi ve cesitli minerallerin vucut tarafından kullanımı, bu renk ile ayarlanabilir. Bunlardan ayrı olarak mor, insanlardaki ruya aktivitelerini de gelistirir. Bir de meditasyonla ilgilenenler icin, belirtelim ki, mor renk, gecmis hayatları hatırlamada kolaylık saglar.

Ne zaman Kullanilmalidir?

-Beyin sarsintisi
-Beyin zari iltihabi
-Nevralji
-Kafa derisi ve deri alti doku hastaliklari
-Kemiklerdeki gelisim fonksiyon bozukluklari
-Uyku sorunlari
-Hafiza problemleri

Ne zaman Kullanilmalmalidir?

Morun kullanilmasinin sorun teskil edecegi hic bir durum belirlenmemistir, fakat her rengin yinede dengeleyici rengi ile kullanilmasi gerekir. Daha fazla bilgi icin bizlere ulasabilirsiniz.

Colour Therapist (BSYA Col.)

Leyla Cag

KKTC: 0090 533 835 24 73
UK: 0044 788 245 10 11

Benzeri Konular:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

FREKANSIMIZI YÜKSELTMEK İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?

Enerji Alanınızı Birikimlerden Temizlemek Frekansınızı Yükseltir  Işığınız bir elekten geçer gibi parlar, siz bu ışığın …